سقف پاسیو با سازه حصاری

سقف پاسیو با سازه حصاری

در این نوع سقف پاسیو که جهت امنیت بیشتر منزل مورد استفاده قرار میگیرد ،از سازه فلزی با قوطی ۴۰*۴۰ و۲۰*۲۰ آهنی استفاده شده که بعداز اتمام نصب استراکچر به رنگ نقره ای درآمده است

پوشش این سازه پلی کربنات برند کایسر تایوان می باشد

patio-hesarii(3)

در این سقف یک دریچه از جنس آلومینیوم به سایز ۶۰*۶۰ در بالای سقف و یک دریچه فلزی با قابلیت نصب قفل آویز نصب شده که یک جک پیچشی با استفده از دسته به راحتی می توان دریچه را بازوبسته نمود

patio-hesarii(2)

آب از آبراه وارد مسیر لوله شده و به کفشور هدایت پیدا می کند

patio-hesarii(6)

جهت آبندی این نوع سقف پاسیو از نبشی گالوانیزه و چسبهای سیلیکون محصول ترکیه استفاده میگردد

patio-hesari (6)

patio-hesarii(2)patio-hesarii(3)

مزایا پوشش پلی کربنات:


۱. نشکن
تقریبا نشکن است و در مقابل نیروهای بزرگ مقاومت میکند . به این دلیل حتی برای ساهت شیشه ضد گلوله و سپر پلیس از آن استفاده میشود . در ساختن شیشه های ادارات پلیس ، مراکز امنیتی به کار میرود . ۲۵۰ برابر شیشه هم ضخامت و توپر مقاومت دارد.

۲. مقاومت در مقابل آفتاب : هر چند میزان مقاومت آن در برابر آفتاب و تغییر رنگ و زرد شدن  به پای پلکسی نمیرسد ، ولی ده سال نوع ضد UV آن مقاومت میکند و بعد اندکی زرد میشود . پلی کربنات ضد UV باید دارای فیلم و لایه نازک از  ذرات مقاوم در برابر نور خورشید باشد .

۳. مات و شفاف و رنگی : انواع مات و شفاف آن با درجه کدر و روشن بودن مختلف وجوددارد ، حتی نوع رنگی آن نیز وجود دارد .
۴. عایق حرارتی :  در ضخامت یکسان توپر پنج برابر شیشه عایق حرارتی است . اگر بیشتر از این نیاز دارید از نوع مشبک چند لایه و توخالی استفاده کنید .

۵.دوام در مقابل سرما و گرما :  در مقابل تقییرات درجه حرارت و سرما و گرما مقاوم است ، اگر این خاصیت را در کنار عایق حرارتی ، تحمل نور آفتاب و نشکن یودن آن بگذاریم ، مشخص میشود چرا به صورت وسیع  در پوشش سقف گلخانه و قلمستان ها کاربرد وسیع دارد .

۶. تحمل بار برف و امکان راه رفتن روی آن و شستشوبه ضخامت آن بستگی دارد ، به صورت پیش فرض و در ضخامتهای کم خیر . برای تعمیرات باید پا را روی شاسی زیرین گذاشت . با مواد شیمیایی می توان آن را به راحتی شست . مواد اسیدی نیز بر آن تاثیر اندکی دارد .

۷. اجرا بصورت منحنی: بدون نیاز به گرما خم میشود . برای هر نوع سطحی چه منحنی و چه شکسته کاربرد دارد . اجرای سقفهای گنبدی ، اسوانه و انواع منحنی های معماری با آن امکانپذیر است .

۸. مقاومت در برابر آتش: در مجاورت اتش ذوب میشود ، ولی آتش نمیگیرد . با دور شدن آتش شعله موجود منتشر نمیشود .
۹ و ۱۰ و ۱۱: نصب ساده و آسان ، سبک بودن ، دوام آن تا ۲۵ سال

a100-61