سقف حبابی

نورگیر حبابی از دو قسمت پایه از جنس فایبر گلا س و حباب از جنس ورق اکرو لیک تشکیل شده است . پایه فایبر گلاس از دو لایه الیاف ۴۵۰ گرمی و رزین آنتی یو وی و ژلکت که از آن در کشتی سازی استفاده می شود تشکیل شده است.

جدول سایز نورگیر حبابیپایه نورگیر

حباب از جنس ورق اکرو لیک به ضخامت ۲.۸ یا ۳ میلی متر می باشد که با فرآیند کستینگ تولید شده است و در رنگ های متنوع از جمله شفاف ،دودی ، آبی ، قرمز ، سبز ، نارنجی ، دو غی ، شیری ، مشجر و …عرضه می شود .

حبابحباب نورگیر

رنگبندی نورگیر حبابی


نورگیر حبابی از دو قسمت عمده تشکیل شده است :

۱- پایه از جنس فایبر گلاس که از دو لایه الیاف ۴۵۰ گرمی مسلح به رزین پلی استر ضد یو وی (که در صنعت کشتی سازی در آن استفاده می شود ) تشکیل شده است که در ۱۸ سایز استاندارد مربع ، مستطیل و دایره تولید و عرضه می شود.

۲- حباب از جنس ورق اکرولیک (تولید شده با فرآیند CAST) به ضخامت ۳ میلیمتر در ۱۳ سایزمربع ، مستطیل و دایره با تنوع رنگ بی نهایت با قابلیت عبور دهی نور و سایه پذیری و هم چنین عدم دید از بیرون و عبور دهی نورمی باشد .

نورگیرحبابی دارای خواص منحصر به فرد و مطلوبی می باشد از جمله :

دوام بسیار بالای نورگیر حبابی یا کوپل در شرایط مختلف جوی (حتی تا ۲۵ سال) .

نورگیر حبابی صد در صد عایق آببندی وعایق گرما ئی و سرمائی می باشد .(در راستای صرفه جوئی در مصرف انرژی که در این برهه از زمان بسیار حائز اهمیت می باشد .)

نورگیرحبابی دارای قابلیت نصب بازشو جهت تهویه هوای زیر سقف و دسترسی به فضای بالای سقف جهت امور تعمیر و نگهداری می باشد .

نورگیر حبابی بعلت ماهیت خاص خود قابلیت نصب در جوار مصالح مختلف ساختمانی رادارد ، از اینرو کاربرد گسترده ای در صنعت ساختمان ومبلمان شهری دارد ، ازجمله :

-پوشش سقف حیاط خلوت یا سقف پاسیو که دراین صورت می توان از حیاط خلوت همانند اطاق کار ، اطاق کودک ، آشپز خانه کمکی و…استفاده نمود.

-نورگیر حبابی جهت پوشش وید ساختمانهای مسکونی ، اداری ومخصوصا پوشش وید مجتمع تجاری و پوشش وید موتورخانه بصورت ثابت ومتحرک (به منظور جابجائی تاسیسات داخل موتورخانه ) که کاربرد گسترده ای دارد .

– نورگیر حبابی جهت پوشش استخر روباز بصورت ثابت و سقف متحرک به منظور جلوگیری از نفوذ گرد و خاک به داخل استخر ، استفاده از استخر در چهار فصل سال کاربرد گسترده ای دارد.

مراحل اجرای کار سقف حبابی

 

IMG_0860

IMG_0863

IMG_0866

IMG_0915