تولیدات ما 


نورگیر حبابی از دو قسمت پایه از جنس فایبر گلا س و حباب از جنس ورق اکرو لیک تشکیل شده است . پایه فایبر گلاس از دو لایه الیاف ۴۵۰ گرمی و رزین آنتی یو وی و ژلکت که از آن در کشتی سازی استفاده می شود تشکیل شده است.

جدول سایز نورگیر حبابی 

پایه نورگیر


حباب از جنس ورق اکرو لیک به ضخامت ۲.۸ یا ۳ میلی متر می باشد که با فرآیند کستینگ تولید شده است و در رنگ های متنوع از جمله شفاف ،دودی ، آبی ، قرمز ، سبز ، نارنجی ، دو غی ، شیری ، مشجر و …عرضه می شود .

حبابحباب نورگیر

 

رنگبندی نورگیر حبابی


لیست قیمت نورگیر حبابی

 

 

 

مزایا پوشش نورگیر حبابی:

امروزه در سازه های نوین ساختمانی در کلیه کشورهای پیشرفته استفاده از نور طبیعی بسیار با اهمیت می باشد ، استفاده از نور طبیعی به عنوان یک عامل حیاتی در معماری مدرن و سنتی و طراحی ساختمان ها و دکوراسیون منازل شناخته شده است.با بهره گیری از نور گیر ها می توان درکل روز از نور طبیعی و خواص معجزه آسای ان استفاده کرد ،شایان  ذکر است که استفاده از نورگیر ها نقش مهمی در طراحی پایدارو فرایند معماری سبز و بهینه سازی انرژی ایفا می کند.

 

 1. نشکن

  تقریبا نشکن است و در مقابل نیروهای بزرگ مقاومت میکند . به این دلیل حتی برای ساهت شیشه ضد گلوله و سپر پلیس از آن استفاده میشود . در ساختن شیشه های ادارات پلیس ، مراکز امنیتی به کار میرود . ۲۵۰ برابر شیشه هم ضخامت و توپر مقاومت دارد.

 2. عایق حرارتی

  در ضخامت یکسان توپر پنج برابر شیشه عایق حرارتی است . اگر بیشتر از این نیاز دارید از نوع مشبک چند لایه و توخالی استفاده کنید .

 3. مقاومت در برابر آتش

  در مجاورت اتش ذوب میشود ، ولی آتش نمیگیرد . با دور شدن آتش شعله موجود منتشر نمیشود .

   

 4. مقاومت در مقابل آفتاب

  هر چند میزان مقاومت آن در برابر آفتاب و تغییر رنگ و زرد شدن  به پای پلکسی نمیرسد ، ولی ده سال نوع ضد UV آن مقاومت میکند و بعد اندکی زرد میشود . پلی کربنات ضد UV باید دارای فیلم و لایه نازک از  ذرات مقاوم در برابر نور خورشید باشد .

   

 5. دوام در مقابل سرما و گرما

  در مقابل تقییرات درجه حرارت و سرما و گرما مقاوم است ، اگر این خاصیت را در کنار عایق حرارتی ، تحمل نور آفتاب و نشکن یودن آن بگذاریم ، مشخص میشود چرا به صورت وسیع  در پوشش سقف گلخانه و قلمستان ها کاربرد وسیع دارد .

 6. تحمل بار برف و امکان راه رفتن روی آن و شستشو

  به ضخامت آن بستگی دارد ، به صورت پیش فرض و در ضخامتهای کم خیر . برای تعمیرات باید پا را روی شاسی زیرین گذاشت . با مواد شیمیایی می توان آن را به راحتی شست . مواد اسیدی نیز بر آن تاثیر اندکی دارد .

آخرین نوشته ها